15 Temmuz hain darbe girişiminin 8. yıl dönümünde şehit yakınları, Edirnekapı Şehitliği’ni ziyaret etti. Şehitlerin anneleri ve babaları, duygusal anlar yaşadı. Şehitlerin kabirlerini ziyaret edenler, hain darbe girişiminin unutulmaz bir gece olduğunu belirtti. Şehit aileleri, Allah’ın bu acıları bir daha kimseye yaşatmamasını diledi ve vatanlarına, milletlerine ve devletlerine minnetlerini ifade etti.