Son dakika: Erdoğan, Mehmetçikle bayramlaştı! Kritik mesajlar…

Millî Savunma Bakanı Yaşar Güler, berberinde TSK Komuta Kademesi ile gittiği Hakkâri Çukurca’daki 2’nci Hudut Tugay Komutanlığında Mehmetçikle bayramlaştı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile de telefonda konuşan Bakan Yaşar Güler, Mehmetçiklerimizin büyük bir özveriyle görev yaptıklarını yerinde müşahede ettiklerini söyledi.

TSK’nın büyük bir özveriyle görevine devam ettiğini vurgulayan Bakan Yaşar Güler, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bayramını tebrik ederek emirlerini almak üzere sözü Cumhurbaşkanına verdi.

Telefonda Mehmetçik ile bayramlaşan Başkan Erdoğan şu mesajları verdi; 

“Değerli bakanım, tüm komutanlarımız, sizlerin de Kurban Bayramını en kalbi duygularla tebrik ediyorum. Allah nice bayramlara bizleri kavuştursun duasında bulunuyorum.

Biliyorum ki bu süreç içerisinde Mehmedimiz, Mehmetçiğimiz gerçekten ülkemizin dört bir yanında teröre karşı çok çok ciddi mücadeleler verdi.

Yine bugün de aldığımız raporlarda çok büyük bir oranda teröristleri Mehmedimiz yok etti. Tabi bu coşku içinde bu heyecan içerisinde ben de Mehmetçiklerimizi gözlerinden öpüyorum.

Ülkemizin dört bir yanında Mehmedimizin verdiği bu kahramanlık mücadelesi hiçbir zaman unutulmayacaktır.

Bu düşüncelerle bu sevgi içerisinde daha nice bayramlara hayırlısıyla kavuşmayı Allah’tan niyaz ediyorum.

Sizi sevgiyle saygıyla selamlıyorum. Nice bayramlara.”

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir